Angielski z formującym szkoleniem biznesowym i umiejętnościami zawodowymi

Intensywny kurs połączony z ogólnym angielskim i formacyjnym szkoleniem biznesowym prowadzącym do czterech ostatnich tygodni umiejętności zawodowych i zadań. Kurs to fantastyczna okazja dla studentów, absolwenci lub osoby młode, które mogą w przyszłości szukać pracy lub dalszych studiów. Połączenie ogólnego angielskiego, Szkolenie kształtujące biznes i umiejętności zawodowe mogą być bardzo przydatne. This combined with the experience of living abroad would make the perfect “;mini gap”; Kropka.

Ogólny angielski z formacyjnym szkoleniem biznesowym i umiejętnościami pracy – 30 godzin tygodniowo

Kurs all inclusive z zakwaterowaniem

Zaprojektowany dla

  • Absolwenci szkół powyżej 18 lat
  • Studenci
  • Absolwenci studiów podyplomowych
  • Młodzi profesjonaliści rozpoczynający karierę.
Fakty golfowe ;
Daty rozpoczęcia kursuPoniedziałek 11 października 2021
Czas trwania kursu10 tygodni
poziom angielskiegoPre Intermediate Plus
Liczba godzin30 godzin tygodniowo
Minimalny wiek18 lat
Rozmiar klasy10 Maksymalnie
CoursebookNie dotyczy
Szkoła zamkniętaAngielski z formującym szkoleniem biznesowym i umiejętnościami zawodowymi

Cena £

Nie tygodniCena za tydzieńCena za kurs
10 tygodni425 GBP£ 4,250

Struktura kursu

Angielski ogólny z formatywnym szkoleniem biznesowym i doświadczeniem zawodowym

Dni tygodniaPoranna sesjasesja popołudniowa
od poniedziałku do piątku09:30 do 13,.0014.00 do 17.15
Przerwa poranna i popołudniowa11.00 do 11.3015.15 do 15.30
Lunch13.00 do 14.00

KierunekNie. godzin tygodniowoNie. tygodni
Generalny angielski15 godzin rano10
Formatywne szkolenie biznesowe15 godzin w godzinach popołudniowych6
Projekt umiejętności pracy i zadania15 godzin w godzinach popołudniowych4

Morning classes –; Angielski ogólny 15 godzin tygodniowo x 10 tygodni

Podczas porannych zostanie przydzielone klasy w zależności od poziomu języka angielskiego. Będziemy zawsze wysłać test wstępny przed przyjazdem, chyba że instrukcja mówi inaczej. Nasi nauczyciele będą korzystać z książki oczywiście, że następuje sekwencyjne podejście do uczenia się gramatyki i słownictwa. Będą również korzystać z wielu innych surowców i materiałów zarówno w formie tekstowej lub z wyboru mediów, w tym Internetu, radio i telewizja. Będziesz mieć okazję do:

  • Poprawić swoją znajomość gramatyki
  • Dowiedz się nowego słownictwa poprzez mówienie, słuchanie i czytanie
  • Być narażone na i wziąć udział w rozmowie, aby poprawić płynność
  • Skupić się na umiejętności pisania, patrząc na różne rodzaje tekstu pisanego i rejestru
  • Ćwiczyć wymowę poszczególnych głosek włącznie, stres i intonacja
  • Skonsolidować to, czego nauczyli się przez zwykłych czynności rewizji

Około 1 godzina pracy domowej zostaną podane do ciebie każdego dnia. Jeżeli jesteś studentem długi termin, będziesz mieć test na bieżąco, dzięki czemu można śledzić swoje postępy.

zajęcia popołudniowe: Formative Business English Training 15 godzin tygodniowo x 10 tygodni

Program Formative Business Training jest odpowiedni dla studentów, którzy chcą studiować lub pracować w dowolnej branży. Kurs jest przeznaczony dla studentów:

  • Doskonała platforma wiedzy.
  • Zestaw wiarygodnych umiejętności umożliwiających rozpoczęcie studiów, pracy lub szkolenia w przyszłości.
  • Wgląd w życie, język i procedury w świecie zawodowym.

Przez sześć tygodni studenci będą pracować jako zespół, w małych grupach lub parach w klasie, która została fizycznie naśladowana przez profesjonalne biuro. Moduły kursu zostały starannie dobrane, aby zapewnić studentom solidne podstawy i zrozumienie podstaw struktury biznesowej i wyników w języku angielskim. Projekt, wkład i instrukcje będą prowadzone przez naszą kadrę pedagogiczną z doświadczeniem w nauczaniu profesjonalistów z zakresu biznesu i przedmiotów pokrewnych. Studenci będą aktywni na zajęciach i będą co tydzień wnosić pomysły w języku angielskim, a także wspólnie pracować nad projektami i zadaniami związanymi z modułem kursu.

Moduły kursu obejmują:

  1. Struktura firmy
  2. Marketing
  3. Spotkania i prezentacje
  4. Umiejętności miękkich w miejscu pracy
  5. Zatrzymywanie klientów
  6. Problemy i rozwiązania

LanguageUK zapewni wszystkim studentom ciągłą kontrolę postępów w trakcie kursu.

W tym okresie studenci będą przygotowywać swoje role i zadania związane z praktyką zawodową. Nasz opiekun będzie pełnił rolę mentora, aby pomagać studentom podczas przygotowywania portfolio i zadań do praktyki zawodowej w ostatnich czterech tygodniach kursu.

Kursy są albo jednego- lub dwutygodniowy okres i mogą być dostosowane do wymagań uczestników.

Podczas studiów na naszych kursach, można spodziewać się:

  • Zapoznać się z nowoczesnym użytkowania angielskim
  • Zdobyć praktyczne pomysły, które mogą być dostosowane do różnych środowisk nauczania
  • Podszlifuję istniejących technik nauczania i umiejętności
  • Więcej informacji na temat współczesnej kultury brytyjskiej i spraw bieżących
  • Towarzysko i wymieniać się pomysłami z innymi nauczycielami.

Projekt Work Skills i zadania

Projekt umiejętności pracy i zadania

Podczas ostatnich czterech tygodni kursu studenci będą współpracować z profesjonalistami z LanguageUK, aby rozwijać i realizować swoje projekty i zadania. Studenci zdobędą nieocenione doświadczenie. Praca w parach, studenci zostaną umieszczeni w wybranym przez siebie wydziale i będą co tydzień spotykać się ze swoim opiekunem, aby omówić swoje postępy i doświadczenia. W ciągu czterech tygodni uczniowie zbudują i uzupełnią swoje portfolio umiejętności zawodowych.

What';y wliczony

co jest zawarte
Transfer taksówką z lotniska w Londynie
Zakwaterowanie u rodziny goszczącej?
Standardowy kurs języka angielskiego ogólnego - 15 godzin tygodniowo x 10 tygodni
Formatywny kurs biznesowy - 15 godzin tygodniowo x 6 tygodni
Projekt Work Skills – 15 godzin tygodniowo x 4 tygodnie
Wszystkie materiały szkoleniowe
Certyfikat ukończenia kursu i raport

Rezerwacja online
pytania?

Czy masz pytania? potrzebujesz więcej informacji?

Dołącz do nas na Social Media
LanguageUK